title

 

Z przyjemnością polecam Izę zarówno, jako ekspertkę w obszarze pozyskiwania funduszy unijnych, jak i jako wartościową przedsiębiorczynię, która jako mentorka, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestniczkami akceleratora Biznes w kobiecych rękach.

Katarzyna Wierzbowska Prezeska Fundacji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, współzałożycielka Klubu Inwestorek Black Swan, www.siecprzedsiebiorczychkobiet.pl

 

Nasza współpraca z Izą – szalona, w szybkim tempie i na odległość, ale skuteczna – a to jest najważniejsze. Udowodniła, że wszystko jest możliwe. Dzięki jej doświadczeniu, determinacji i kreatywności udało się napisać projekt, dzięki któremu dostałyśmy pierwsze duże pieniądze na rozwój naszej działalności. Polecamy!!!

Kamila Wróblewska – Cetler & Ewelina Grybuś Właścicielki „MASTER’S ACADEMY” Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa, www.mastersacademy.pl

 

Współpraca z Izą to czysta przyjemność. Jest osobą kompetentną, terminową i przede wszystkim konkretną. Pomogła mi pozyskać dofinansowanie na otwarcie działalności oraz obrać odpowiedni kierunek działania biznesu. Jej mentoring biznesowy był cenny. Dzięki jej pomocy pozyskałam wielu Klientów i umocniłam pozycję swojej firmy w dość konkurencyjnej branży.

Izabela Wiąckowska-Tatrzańska Projektantka Mody, Właścicielka ZIZZA www.zizza.pl

 

Szczerze polecam Izę jako mentorkę. Konkretna, rzeczowa, skupiona na osiągnięciu celu biznesowego.

Monika Rzepka Dietetyk, Właścicielka www.odzywialnia.pl

Jeśli myślisz o swoim biznesie, szukasz środków na start lub rozwój, to bardzo gorąco polecam współpracę z DaVinci Izabela Anuszewska Świetny mentoring biznesowy, nieocenione porady marketingowe oraz pomoc w poszukiwaniu dotacji na rozpoczęcie biznesu jak również jego rozwój. Serdecznie polecam!

Agnieszka Żórawińska, Właścicielka, Gromer LUXDOG

 

Izabela Anuszewska od kilku lat współpracuje z Fundacją Przedsiębiorczości Kobiet angażując się społecznie w realizowany przez Fundację program akceleracyjny Biznes w Kobiecych Rękach. Izabela  jest nie tylko efektywnym i zaangażowanym mentorem, ale również trenerem z bogatą wiedzą z zakresu poszukiwania źródeł finansowania. Izabela dzieli się z młodymi przedsiębiorcami swoją wiedzą, bogatym doświadczeniem, inspiruje do działania, dzięki czemu zyskują one przewodnika w pierwszych latach swojej działalności. Współpraca z Izabelą Anuszewską jest doceniana przez jej mentee. Cenimy sobie współpracę, popieramy jej działania zawodowe, jak i inne aktywności społeczne.

Dorota Czekaj Współzałożycielka, fundatorka i wiceprezeska zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, współzałożycielka Funduszu Inwestycyjnego Black Swan. www.blackswanfund.pl

Wyrażamy swoją wdzięczność za współpracę. Prowadzone przez Panią Izabelę projekty cieszyły się bardzo dobrą opinią.

Marta Piasecka Kierownik Biura Zawodowego Promocji Absolwentów Uniwersytet Warszawski, www.uw.edu.pl

 

Z Izą współpracowaliśmy ponad 3 lata przy okazji realizacji ważnych dla nas projektów. Współpraca układała się pomyślnie założone cele zrealizowaliśmy i jesteśmy w stałym kontakcie. Iza jest osobą rzetelną i sympatyczną.

Konrad Sadowski Zarząd Fundacji Ala Ma Kota warszawska sieć przedszkoli, www.alamakota.pl

 

Iza pomagała mi w zakładaniu firmy a teraz dużo robi, żeby wspierać ludzi w zakładaniu i rozwoju własnych biznesów w tym edukacyjnych.

Agnieszka Stein, psycholog dziecięcy, autorka książek, założycielka Bilskiego Miejsce, www.bliskiemiejsce.pl

Szczerze polecam mentoring biznesowy prowadzony przez Izę Anuszewską. W Izie jako mentorce doceniłam przede wszystkim ogromną wiedzę jaką posiada na temat prowadzenia biznesu. Potrafiła spojrzeć na mój biznes z szerszej perspektywy zarówno zawodowej jak i prywatnej. Ponadto otrzymałam od niej ogromną dawkę pewności siebie i motywację do działania. Pracowałyśmy z sobą w programie akceleracyjnym Biznes w Kobiecych Rękach realizowanym przez fundację Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Agnieszka Czaja, Co – Owner Poza Schematem, www.pozaschematem.pl

Iza pomogła mi, kiedy zakładałem swoją firmę. Później pracowałem Izą przy projektach dla jej klientów. Jestem zadowolony ze współpracy. Znamy się i lubimy oraz polecamy wzajemnie.

Mariusz Kostro Prezes Zarządu Agencja Interaktywna Graphic Point, www.graphicpoint.pl

 

Współpracowaliśmy przy realizacji 6 projektów. Z powierzonych zadań Pani Iza wywiązywała się bez zastrzeżeń. Jej kwalifikacje i umiejętności oceniamy wysoko. Ponadto jest osobą niezwykle kompetentną, z bardzo wszechstronną wiedzą z różnych dziedzin oraz mającą przyjemną osobowość.

Marek Soczyński Wiceprezes Zarządu AVSI Polska, www.avsipolska.org

Przeprowadzone przez Izę warsztaty były niezwykle interesujące. W bardzo ciekawy sposób opowiadała o starcie w biznesie i potrafiła zmotywować do działania podając praktyczne wskazówki. Dla każdej z Nas była to niesamowita inspiracja.

Kobieta Przedsiębiorcza Studenckie Forum Business Centre Club

Dzięki Izie otworzyłam wiele lat temu firmę i jej opinia to spowodowała dała mi odwagę, upewniła w racjonalności tego przedsięwzięcia a w trakcie tych lat służy mi pomocą w moich dylematach biznesowych i nie tylko.

Mira Jankowska, twórczyni Mistrzowskiej Akademii Miłości, dziennikarka radiowa, www.mistrzowska.pl

 

Iza posiada bardzo kompetencje zawodowe w tym, co robi. Jest osoba rzetelną, która zawsze służy fachową pomocą. Pomogła mi w otwarciu i rozwoju biznesu pierwszego w Polsce biura podróży dla osób niepełnosprawnych i seniorów. Współpraca z Izą to duża przyjemność. Polecam.

Małgorzata Tokarska Podróżniczka, Blogerka, Właścicielka Accessible Tours, www.accessibletour.pl

 

Z Panią Izą zetknęłam się przy okazji ubiegania się o fundusze UE na otwarcie własnego biznesu. Dała się poznać, jako bardzo dobrze merytorycznie przygotowana, jej szkolenie i mentoring biznesowy był bardzo pomocny w płynnym założeniu własnego klub fitness w Raszynie.

Eliza Korzeniowska, Trenerka Fitness, Właścicielka Klubu Enjoy Fitness www.enjoy-fitness.pl

 

Udzielam referencji Pani Izabeli Anuszewskiej DaVinci. Potwierdzam wykonanie bez zastrzeżeń 6 projektów współfinansowanych ze środków europejskich. Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy wielu sukcesów zawodowych.

Waldemar Paturej, Dyrektor Generalny, Udziałowiec, Grupa HRC S.A., www.hrc.com.pl

 

Z Panią Izabelę współpracowałam, kiedy starałam się o dofinansowanie na rozpoczęcie własnego biznesu. Okazała się osobą konkretną, profesjonalną i bardzo zaangażowaną. Zdecydowanie polecam usługę mentoringu biznesowego.

Karolina Różycka-Popadiak, Właścicielka Kliniki OptimDent, Stomatolog, Ortodonta, www.optimdent.pl

 

Jako mentorka Iza zafundowała mi na początku zimny prysznic, który otworzył mi głowę na nowe pomysły i kierunki mojego biznesu. Dziś jestem jej za to bardzo wdzięczna, kontynuujemy współpracę, a jej niezliczona ilość pomysłów i trafnych uwag mobilizuje mnie do nowych projektów. Jej obiektywne spojrzenie, jako osoby z innej branży niż moja jest bardzo cenne. Dzięki niej rozwija się nie tylko mój biznes, ale także ja sama zawodowo i prywatnie.

Anula Kołakowska Choreograf, Tancerz, Właścicielka Szkoły TIP TAP www.tiptap.pl

 

Panią Izę z naszej biznesowej współpracy zapamiętałam, jako osobę energiczną, otwartą i wszechstronną. Pomogła mi z założeniu biznesu. Polecam!

Wanda Ekielska Właścicielka Dom Narodzin Św. Rodziny Szkoła Rodzenia Łomianki

 

Iza Anuszewska jest człowiekiem bardzo chętnie podejmującym nowe wyzwania i szybko zdobywającym nową wiedzę. Dzięki swoim zdolnością interpersonalnym nawiązywała dobre kontakty z moimi współpracownikami i uczestnikami projektu. Szczerze polecam współpracę.

Izabela Jaroszewska PH.D. (Doctor of Photography and Cinema), Europejska Akademia Fotografii

 

Iza Anuszewska jest osobą godną polecenia. Od lat działa w branży funduszy unijnych i dofinansowań. Jak mało kto może pochwalić się ekspercką wiedzą w tym zakresie. Jest rzetelna i skuteczna. Nasza współpraca układała się wzorowo. Z przyjemnością daje jej moje rekomendacje.

Karolina Szabert-Kwarciak Prezes Zarządu Multiclinic Sp. z o.o., www.multiclinic.pl

 

Z Panią Iza Anuszewską spotkałem się podczas ubiegania się o dotacje z UE na otwarcie własnego biznesu. Jest to znakomita mentorka, która wskazuje się dużym profesjonalizmem. Współpraca z Panią Iza to czysta przyjemność. Bez wahania mogę polecić pracę z Panią Izą każdej osobie, która chce założyć własny biznes.

Adam Tworek Właściciel Remotechnika-projekty,remonty,wykończenia, www.remotechnika.pl

 

Fundacja współpracuje z Panią Izą w zakresie szkoleń z przedsiębiorczością, doradztwa biznesowego, konsultacji eksperckich przy składanych wnioskach unijnych. Dzięki zaangażowaniu, dobrej organizacji pracy oraz wysokim kwalifikacjom nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Cenimy sobie również umiejętności pracy Pani Izabeli z osobami niepełnosprawnymi.

†Bartosz Mioduszewski Prezes Zarządu Fundacja Aktywizacja, www.aktywizacja.org.pl

 

Pracę Pani Izabeli oceniam bez zastrzeżeń uczestnicy projektów również byli zadowoleni, czego wyraz dawali podziękowaniami przesłanymi drogą emaliową oraz osobistym rekomendacjami.

Małgorzata Kramarz Prezes Fundacja Idealna Gmina, www.idealnagmina.org.pl

 

Pani Iza pomogła mi w otworzeniu mojego wymarzonego biznesu w określeniu celów zawodowych i napisaniu dobrego biznes planu tak bardzo niezbędnego na start. W mojej pracy zawodowej spotykam wielu ludzi, ale nie wielu tak profesjonalnych jak pani Anuszewska. Mogę śmiało powiedzieć, że jej wiedza i dobre rady przyczyniły się do mojego sukcesu.

Magdalena Kalicka Stylista Fryzur, Właścicielka Studia 13

 

Pani Izabela wykazała się w swojej pracy profesjonalizmem i wysokim stopniem przygotowania merytorycznego. Współpracowaliśmy z Panią Izą przy realizacji 5 dużych projektów z przedsiębiorczości. Otrzymywała bardzo pozytywne opinie od uczestników projektów. Ponadto bardzo chętnie udzielała porad i motywowała od działania.

Jan Kabicz Prezes Zarządu Fundacja „NADZIEJA”, www.fundacja-nadzieja.org.pl

 

Jako klient dziękuję za zaangażowanie i pełny profesjonalizm. Pozdrawiam serdecznie.

Marcin Kusiak Właściciel Dyrektor Centrum Kształcenia Kadr „Omega”, www.omega-lublin.eu

 

Skorzystanie ze wsparcia Izy było zdecydowanie jedną z lepszych decyzji, jaką w swoim zawodowym życiu podjęłam. Szczerze polecam i rekomenduję ją, jako skutecznego biznes partnera do współpracy. Praktyczne i merytoryczne wskazówki, profesjonalna pomoc w przygotowaniu biznes planu na pozyskanie środków z UE na otwarcie własnej firmy efektywne konsultacje na każdym etapie realizacji zlecenia, okazały się niezwykle skuteczne i nieocenione w osiągnięciu mojego celu i spełnienia wielkiego marzenia, jakim był własny biznes.

Magdalena Turowska-Kwapisz Trener Biznesu, Właścicielka TK Training Szkolenia & Coaching, www.tktraining.pl

 

Pani Izabela pomogła mi otrzymać dotację z UE na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej. Wspominam Panią Izabelę jako osobę kompetentną i mającą dużą wiedzę na temat możliwościach uzyskania środków z funduszy unijnych.

Iwona Zubrzycka-Zięba Właścicielka, Radca Prawny, www.kancelaria-prawnicy.pl

 


Opinie zostały zamieszczone na podstawie listów referencyjnych, podziękowań, rekomendacji, wpisów w social mediach oraz email wysłanych od klientów.