Blog

Moda a biznes

„Moda przemija, styl pozostaje” powiedziała osławiona Coco Chanel.  A słyszałaś o power dressingu? Pierwszy raz o nim przeczytała w artykule „Jak Cię widzą tak Cię piszą” w Forbes Woman 1/2019, str. 152. Wg specjalistów siła ubioru ma znaczenie, bo wzmacnia wizerunek, podkreśla atuty, dodaje pewność siebie i uwypukla osobowość kobiety nie tylko w biznesie.

A znasz takie powiedzenia: 🎯„Wyglądasz jak milion dolarów” albo 🎯„Jak Cię widzą tak Ci płacą” albo z drugiej strony 🎯„Nie szata zdobi człowieka lub 🎯„Nie ocenia się ludzi po okładce”. Ocenę tych sentencji pozostawiam Wam. Ale z pewnością warto mieć swój styl. A jeżeli ma się dylematy lub chce się być w trendach konsultacja u stylistki może tylko pomóc, bo nie ukrywam pracując z klientami ODPOWIEDNI ubiór pomaga.

Polecam artykuł o power💪dresingu: www.harpersbazaar.pl/moda/4622/power-dressing-czym-jest-gdzie-sie-zrodzil-i-jak-wyglada-dzisiaj oraz 📒książkę „Coco Chanel legenda i życie” Justine Picardie, Dom Wydawniczy REBIS – przeczytana😘


Ten tekst dedykuję mojej klientce mentee z Wrocławia, która jest według analizy kolorystycznej JESIENIĄ. Jest finansistką, energiczną, zaradną i cudowną kobietą.

 


Zdziwiona? Trzymamy kciuki za Twój image! 👍💪  Zawsze też służę pomocą w obszarach swoich kompetencji. Umów się na MENTORING🌀BIZNESOWY.

Dzwoń ☎️ 504 200 418 lub napisz email: KONTAKT  DaVinci ➡️ ➡️ ➡️ nieograniczone możliwości projektów biznesowych