Blog

Dotacje na eksport dla MŚP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła ostatnią rundę tegorocznego konkursu „Internacjonalizacja MŚP”. Przedsiębiorcy z Polski Wschodniej mogą otrzymać nawet 800 tys. zł dofinansowania na wprowadzenie produktów i usług na nowe rynki. Dotacje można przeznaczyć m.in. na usługi doradcze, koszty materiałów reklamowych, szkoleń, tłumaczeń, udział w międzynarodowych targach i nabycie środków trwałych.


Składanie wniosków o dofinansowanie trwa  do 3 września 2019r.

Celem konkursu jest sfinansowanie kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług firm działających na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego.


 

Masz pytania zapraszam do współpracy. Przeprowadzimy Ciebie przez cały proces aplikowania. Nie wiesz jak zacząć korzystać z programu? Potrzebujesz informacji o aktualnych naborach? Dzwoń ☎️+48 504 200 418 lub napisz email: 📧KONTAKT Umów się na konsultację biznesową by dowiedzieć się jakie możliwości pozyskania dotacji ma dla CIEBIE. Działam na terenie całej Polski!  DaVinci➡️➡️➡️nieograniczona moc projektów biznesowych.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie PARP ➡️ www.parp.gov.pl/component/grants/grants/internacjonalizacja-msp